Що таке спектроназоди?

Дуже добре працює біорезонансна терапія (Мора-терапія) в комплексі з назодами. Особливо вражаючі результати досягаються при лікуванні алергії, незалежно від терміну давності і причин. На приладі БТ можна приготувати антипрепарати. Наприклад, антиалерген: антишоколад, антиапельсин. Якщо людині необхідно приймати якісь ліки (нітрогліцерин, клофелін і т.п.), які викликають побічні реакції в організмі, можна приготувати антигліцерін і т.д. Унікальність полягає в тому - приготувати інформаційну копію лікарського препарату, записати на носій (гомеопатична цукрова крупка) тільки позитивну дію на організм і давати хворому цю електронну копію.

Спектроназод - інформаційний препарат, який створюється за допомогою програмного забезпечення. Його можна створити за записом хвильових характеристик обраних речовин на матрицю: вода, спирт, гомеопатична цукрова крупка. Приготування препарату відбувається в камері апаратного комплексу «Сенситів Імаго». На цукрову крупку записують позитивні характеристики здорового органу, що дуже нагадує принцип гомеопатії, але перевага спектроназодів складається за відсутності будь-яких хімічних і біологічних речовин, які можуть викликати побічні реакції в зв'язку з індивідуальною непереносимістю людини. Такий спосіб лікування більш тривалий, ніж медикаментозний. Тривалість такого лікування приблизно від 2-х тижнів до 2-х місяців. Гарантується позитивний результат, а головне в процесі лікування не страждатимуть інші органи.

Хвороба - "не є зло" - це потрібно чітко розуміти і усвідомлювати, хвороба - це сигнал про те, що в організмі людини щось не в порядку, що стався збій, причому не слід розуміти «організм» тільки як якусь біологічну машину. «Традиційна» медицина бореться з цими сигналами, з цими криками про допомогу - пригнічуючи симптоми, саме до цього і зводиться все «лікування»: за всяку ціну «вузький спеціаліст» намагається придушити симптом кількістю лікарських препаратів, при цьому його абсолютно не хвилює, що від такого «лікування» страждають інші органи і системи організму - це будуть проблеми вже інших «вузьких фахівців».