Діагностика і лікування глистів, паразитів, бактерій.

У доповідях, оприлюднених Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я (ВООЗ), є неспростовні факти- 80% всіх хвороб людини або безпосередньо викликані паразитами, або є наслідками їх життєдіяльності в організмі. Визначити інвазивним методом (аналіз крові) можна тільки в перший місяць зараження глистами, якщо пощастить можна зібрати кал разів три-п'ять і так само можна виявити тільки в активну фазу розмноження гельмінтів. Але як показує практика, тільки у 50% людей аналіз підтверджується на початкових стадіях. Але якщо повне зараження вже всього організму і почалася інтоксикація, тоді точно аналізи виявлять наявність патогенної мікрофлори, але впоратися і вивести їх з організму повністю вже буде практично неможливо. Єдиний метод, який допомагає визначити наявність глистів в організмі - це біорезонансна діагностика на найсучаснішому апараті «СЕНСИТИВ Імаго» достовірність до 96%.

Паразитизм - особлива форма існування організмів, коли один (званий паразитом) живе завдяки тому, що харчується тканинами та іншими речовинами іншого. Останній організм називається господарем.

Сучасна наука нараховує кілька сотень тисяч видів паразитів - організмів, що живуть за рахунок інших. Причому, до паразитування пристосувалися представники самих різних груп живих істот. У тому числі і віруси, якщо їх зараховувати до живих істот.

Найбільше число видів, які ведуть паразитичний спосіб життя відносяться до бактерій, найпростіших, черв'яків. Потім йдуть гриби - відсоток паразитів в цих групах нижче. Але особливе місце займають віруси, як єдина категорія істот, повністю складається з паразитів.

Головними симптомами паразитів в організмі, за якими можна виявити їх присутність, є наступні:

 • хронічне захворювання;
 • часті розлади шлунка і кішковника;
 • депресивні стани;
 • порушення обміну речовин;
 • нестабільна вага;
 • біль в суглобах і м'язах;
 • стан хронічної втоми;
 • порушення роботи імунної системи;
 • алергії;
 • підвищена чутливість до перепадів погоди;
 • проблемна шкіра;
 • скрегіт зубів уві сні;
 • порушення сну;
 • різні запалення;
 • бородавки та інше.

Існує думка ряду вчених, що виникнення злоякісних пухлин має в своєму корені паразитарну або вірусну природу. Дуже часто у таких пацієнтів лікарі діагностують перевищення норм концентрації всіх патогенів: грибків, паразитів, вірусів, токсинів. Продукти виділення паразитів обтяжують загальний стан організму, знижують імунітет.

Паразитами називають не тільки глистів, аскарид і інших круглих черв'яків і стрічкових глистів, але також і найпростіших організмів, які можуть жити всередині. Такими є, наприклад, лямблії, які вражають тонку кишку або мешкають в жовчному міхурі. Заразитися лямбліями можна через заражену воду, продукти. Лямблії себе проявляють такими симптомами як порушення випорожнення, сильні болі у верхній ділянці живота, нудота.

Давайте подивимося, які хвороби можуть викликати глисти і віруси. Перше, про що ви подумали, це хвороби шлунка і кішковника. Також, якщо у вас присутні паразити, тобто цілий ряд хвороб, які можуть здатися вам не пов'язаними з ними. Такі захворювання як бронхіт, хвороби печінки і пневмонія викликають аскариди. Аскариди також можуть бути причиною алергічних реакцій, що виражаються в появі висипу на тілі і бронхіальної астми. Такі паразити як лямблії погіршують загальний стан організму і ускладнюють травлення.

Що стосується конкретно вірусів, то для них притаманні такі симптоми (напевно, їх можна назвати життєвими показниками): хронічна втома, часте захворювання такими хворобами як цистит, простатит, зниження уваги і пам'яті, артрити і болі в м'язах. Віруси руйнують імунні клітини, і людина все частіше стикається з незрозумілими симптомами або болями в своєму організмі.

Потрібно стежити за дітьми, так як у них такі зараження паразитами, вірусами і глистами дуже небезпечні. Зважаючи на відсутність в ранньому віці захисних механізмів у організму поширення паразитів проходить дуже швидко. Найчастіше діти хворіють через таких паразитів як аскариди і лямблії. Якщо у вашої дитини поганий апетит і сон, вона нерегулярно ходить в туалет, то це вірні ознаки перебування у нього паразитів.