Біорезонансна і Мора-терапія всіх органів. Біорезонансна терапія особливо ефективна в тих випадках, коли досягнення терапевтичного успіху традиційними методами неможливо або пов'язане з великими часовими та іншими витратами. Вона поєднує в собі принципи таких методів лікування, як акупунктура, електропунктура по Фоллю, гомеопатія, нозодотерапія, ізотерапія, невротерапія і багато інших, не намагаючись замінити жоден з них.

У 1977р. У Німеччині доктором Ф.Мореллем і інженером Е. Раше був запропонований новий біофізичний метод - Мора-терапія, що отримала надалі назву «біорезонансна» терапія.

Мора-терапія і біорезонансна (БРТ) - це енергоінформаційні впливи на клітини тканини і органи, що дозволяють змінити їх стан до ідеально здорового (а в апараті прописані енергоінформаційні еталони ідеально здорового організму).

Ступінь поліпшення можна безпосередньо простежити під час сеансу Мора-терапії і Біорезонансної терапії на екрані монітору в реальному часі.

Хімічні ліки лікують наслідки захворювання, але не позбавляють від їх причин.

Організм людини - це складна саморегулююча біологічна система, що випромінює, як і все в природі, слабкі електромагнітні коливання. Ці коливання регулюють всі рівні людського організму (субклітинний, клітинний, тканинний, органний, системний) і підтримують його в здоровому стані.

При порушенні процесів саморегуляції в організмі відбувається формування і накопичення «неправильних», патологічних електромагнітних коливань, що призводить до розвитку різних захворювань. Єдиним принципово новим в даний час методом безмедикаментозного лікування і профілактики є метод біорезонансної терапії.

Багато захворювань тісно пов'язані з наявністю в організмі паразитарних, бактеріальних і вірусних агентів, як інфекційних, так і тих, які живуть в різних органах. Для того, щоб придушити їх, зовсім не обов'язково вводити в організм антибіотики, тобто використовувати не нешкідливі для організму методи хіміотерапії. Знаючи частоти метаболічної активності тих чи інших агентів, можна впливати на них частотними коливаннями, які будуть порушувати їх власні ритми і тим самим пригнічувати їх нормальну метаболічну активність. Як показують відповідні дослідження, такі дії абсолютно нешкідливі для людського організму.

Лікувальний ефект мора-терапії реалізується за рахунок стимуляції захисних сил організму, виведення токсинів і токсичних продуктів обміну, знешкодження інфекцій, регенерації тканин, стимуляції відновних процесів в організмі.

Показання до біорезонансної терапії: хронічні проблеми шкіри, випадання волосся, ендокринні, гормональні розлади, мігрені, знижений імунітет, остеопороз, артрит, психосоматичні перевтоми, лікування запалень внутрішніх органів і цілих систем організму і багато іншого.

Біорезонансна терапія і Мора-терапія дозволяє скоротити терміни медикаментозної терапії, а надалі і повністю відмовитися від використання хімічних препаратів.

Біорезонансна терапія - синтез сучасних досягнень енергоінформаційного медицини, біофізики, комп'ютерних технологій. Широко використовується в Німеччині, США, Австрії, Швейцарії, Фінляндії, Угорщині.

Переваги біорезонансу

  • Максимальна індивідуалізація лікування з використанням тільки енергій пацієнта.
  • Універсальність підходу і неможливість передозування.
  • Сучасне програмне забезпечення, що дозволяє проводити тестування і подальше лікування одночасно.